удвартана нивки
УДВАРТАНА – порошковый энергетический массаж всего тела
14 Липня, 2018
структурирующий массаж
СТРУКТУРУЮЧИЙ МАСАЖ (тайський слім масаж)
13 Квітня, 2020

Тайський Традиційний МасажТайський Традиційний (йога) Масаж - одна з найдавніших масажних практик, що має історію віком понад 2500 років. Глибиною філософії тайський традиційний масаж завдячує технікам з йоги, аюрведи, а також буддійським духовним практикам, що стали основою цієї масажної методики.

Техніки тайського традиційного масажу суттєво відрізняються від інших існуючих масажних технік. Процедура виконується в одязі лежачи на татамі (спеціальний мат для тайського масажу) за допомогою рук, ніг, колін, ліктів, долонь, стоп, передпліччя та пальців рук.

Значна перевага тайського масажу над іншими видами масажів є в тому, що вся методика заснована на опрацюванні енергетичних каналів (меридіан) та біологічно активних точок тіла. Лінії Сен – система енергетичних каналів, яка є основою для проведення тайського масажу. Впливаючи на певні точки та канали, майстер запускає необхідні процеси в організмі.

Тайський традиційний масаж допоможе впоратися з болем у спині, онімінням шиї та трапеції, позбавить хронічного головного болю, розслабить нервову систему, позбавить від блоків та застоїв, у тому числі після спортивних травм м'язів і деформацій сухожиль. На тайському масажі здійснюється м'яке опрацювання суглобів. Суглоби – це рух, а рух – це життя. На жаль, у повсякденному житті наш організм страждає через обмеженість рухів. Саме тому відновлення природної мобільності суглобів подібно до омолодження.


Ефект тайського масажу не змусить себе чекати:

  • полегшення головного та потиличного болю, мігрені;
  • підвищення гнучкості хребта та поліпшення рухливості суглобів;
  • зняття стресу, депресії, втоми, підвищення працездатності;
  • покращення капілярного кровообігу;
  • посилення лімфодренажу, вирішення проблем зайвої ваги;
  • нормалізація обміну речовин; покращення імунітету;
  • глибока релаксація;
  • відновлення роботи внутрішніх органів, нервової системи, гормональної системи;
  • загальне омолодження організму.

Це дуже приємна та розслаблююча процедура, необхідна кожному у сучасному міському ритмі життя. Адже тайський традиційний масаж є одним з найкращих засобів у боротьбі зі стресом та депресією.