МАСАЖІ


тайский массаж нивки

ТАЙСЬКІ МАСАЖІ


Тайський масаж виконується з використанням найефективніших методів лікування та оздоровлення організму.

Досвідчені майстри виконують тайський традиційний масаж, а також тайський арома масаж за спеціальною технологією Swan Massage Studio. Техніки тайського масажу успадковували тисячолітні традиції аюрведичного лікаря Дживаки Кумара Бхаші.

ТАЙСЬКИЙ АРОМА В 4 РУКИ


Справжні поціновувачі тайського масажу високо оцінять масаж у 4 руки.

Фахівці Swan Massage Studio виконують різні варіації лікувально-оздоровлюючих чи розслаблюючих технік для кожного клієнта індивідуально.

СТРУКТУРУЮЧИЙ МАССАЖ


Структуруючий масаж (тайский слім масаж). З належних зусиль, масаж допоможе всім охочим. зробити тіло струнким і красивим. Регулярні масажі сприяють оздоровленню шкіри. Шкіра набуде пружності та еластичності.

Враховуючи вік та особливості будови шкіри - рекомендується індивідуальні курси від 8ми до 32х процедур.

абхьянга

АБХЬЯНГА


Без сумніву - найшикарніший спосіб побалувати тіло і душу, звільнитися від стресу і попрощатися з безсонням.

Абх'янга - аюрведична процедура, - індійський масаж з олією. Складно повірити, але ця неймовірно приємна та розслаблююча процедура вважається однією з найпотужніших цілющих практик.

Swan Gua Sha Гуаша

ГуаШа (Gua Sha) теріапія


ГуаШа (Gua Sha) теріапія - стародавня китайська масажна терапія, використовується не лише як профілактичний засіб проти багатьох хвороб, але і є ефективним засобом для лікування всього організму, або ж окремих захворювань.

Ток Сен

Ток Сен (Tok Sen) теріапія


Ток Сен – стародавня та потужна практика, яка наслідує численні традиції Тайланду. Створювані вібрації та глибина опрацювання тканин тіла при масажі Ток Сен - унікальні. Майстер, що практикує Ток Сен відновлює душу, енергетику і тіла.

Ломі Ломі Нуі масаж / Lomi Lomi Nui theraphy

Ломі Ломі Нуі


Дія на організм гавайського масажу Ломі Ломі Нуі різнобічна та унікальна. М'яке та глибоке пропрацювання м'язів, фасціальних ланцюжків, зв'язок та суглобів. Отож так оновлюється цілісність психоемоційних та фізіологічних процесів організму.