МАСАЖІ


тайский массаж нивки

ТАЙСЬКІ МАСАЖІ


Тайський масаж виконується з використанням найефективніших методів лікування та оздоровлення організму.

Досвідчені майстри виконують тайський традиційний масаж, а також тайський арома масаж за спеціальною технологією Swan Massage Studio. Техніки тайського масажу успадковували тисячолітні традиції аюрведичного лікаря Дживаки Кумара Бхаші.

ТАЙСЬКИЙ АРОМА В 4 РУКИ


Справжні поціновувачі тайського масажу високо оцінять масаж у 4 руки.

Фахівці Swan Massage Studio виконують різні варіації лікувально-оздоровлюючих чи розслаблюючих технік для кожного клієнта індивідуально.

СТРУКТУРУЮЧИЙ МАССАЖ


Структуруючий масаж (тайский слім масаж). З належних зусиль, масаж допоможе всім охочим. зробити тіло струнким і красивим. Регулярні масажі сприяють оздоровленню шкіри. Шкіра набуде пружності та еластичності.

Враховуючи вік та особливості будови шкіри - рекомендується індивідуальні курси від 8ми до 32х процедур.

абхьянга

АБХЬЯНГА


Без сумніву - найшикарніший спосіб побалувати тіло і душу, звільнитися від стресу і попрощатися з безсонням.

Абх'янга - аюрведична процедура, - індійський масаж з олією. Складно повірити, але ця неймовірно приємна та розслаблююча процедура вважається однією з найпотужніших цілющих практик.

Swan Gua Sha Гуаша

ГуаШа (Gua Sha) теріапія


ГуаШа (Gua Sha) теріапія - стародавня китайська масажна терапія, використовується не лише як профілактичний засіб проти багатьох хвороб, але і є ефективним засобом для лікування всього організму, або ж окремих захворювань.

Ток Сен

Ток Сен (Tok Sen) теріапія


Ток Сен – стародавня та потужна практика, яка наслідує численні традиції Тайланду. Створювані вібрації та глибина опрацювання тканин тіла при масажі Ток Сен - унікальні. Майстер, що практикує Ток Сен відновлює душу, енергетику і тіла.