Ток Сен (Tok Sen) терапія
11 Грудня, 2022

Ломі Ломі Нуі масаж / Lomi Lomi Nui theraphyГавайський масаж Ломі Ломі Нуі – це стародавній священний масаж всього тіла, який практикується гавайськими майстрами та цілителями (шаманами).
В різних перекладах "Ломі Ломі Нуі" означає "масаж люблячих рук", або ж "м'який дотик бархатної лапи задоволеної кішки".

Техніка масажу:

Масаж виконується в плавному, ритмічному русі, використовуючи передпліччя так само, як і кисті рук. Деякі реципієнти описали ці відчуття так: "Подібно до ніжних хвиль, що гойдають тіло." В ході масажу використовують долоні, передпліччя, подушечки та фаланги пальців, суглоби, лікті, коліна, ступні ніг масажиста. Що дає можливість одночасного пропрацьовувати різні частини тіла. Реципієнту це допомагає повністю розслабитися. Оскільки мозку людини неможливо, або ж важко сфокусуватися на двох різних областях відразу. Для найліпшого ефекту тривалість масажу рекомендована бути 2 години, але, звичайно можна робити і довше.

Мета Масажу

Дія на організм гавайського масажу Ломі Ломі Нуі різнобічна та унікальна. М'яке та глибоке пропрацювання м'язів, фасціальних ланцюжків, зв'язок та суглобів. Отож так оновлюється цілісність психоемоційних та фізіологічних процесів організму.
  • Майстер-шаман Ломі Ломі Нуі працює м'яко, але глибоко. Безперевні та плавні рухи дозволяють реципіенту розслабитися, розвантажитися, та відчути. Відчути наповнення Ом. Наповнення тіла любов'ю, і наповнення любов'ю душі. Це наповнення - головна мета оздоровлення. Енергія проходить через серце ❤️ та руки. Через майстра та наповнює кліента.
  • Ломі Ломі Нуі - звільнює від застою енергій в тілі. Це приводить організм у стан нових інфо-зв'язків, при яких організм самостійно самовідновлюється та зцілюється.
  • Техніка Ломі - важлива частина масажної терапії. Це пов'язано з оздоровленням. Треба визначити рівень комфорту між оздоровленням та супротивом реципіента. Терапія масажу може бути повільною, розслаблючуєю, або ж час від часу, більш, інтенсивною. Це надає бадьорості. І також, оновлює тіло. Усвідомлюйте - практик - не цілитель, але - помічник для зцілення. Реципіент, що отримує - повертається до гармонії та балансу.
  • Техніка полегшує оздоровлення на розумових, емоційних та духовних рівнях. Таким чином Ломі Ломі Нуі - це не тільки фізичний досвід. Гавайці розглядають всі аспекти тіла - фізичний, розумовий, емоціональний та духовний - як частини "цілого".

Одна з тайн Ломі Ломі Нуі - любити та плекати кожне тіло, як власне. Це радісний поток енергії, "контакт Любові - зв'язок серця, рук, душі з джерелом всього життя.

— Lomi Lomi Nui