Тайський Традиційний Масаж
4 Червня, 2019
Гуа Ша (Гуаша, Gua Sha)
28 Листопада, 2022

СТРУКТУРУЮЧИЙ МАСАЖ (тайський слім масаж)

Структуруючий масаж (тайський слім масаж або антицелюлітний) - один із найпопулярніших масажів Swan Massage Studio. Це тому, що всі хочуть володіти здоровим та струнким тілом. Природньо гарна, пружна та здорова шкіра – довічні канони жіночої краси!

Струнке тіло та гарна шкіра - це не лише естетично приємно, а ще й є показником чудового стану здоров'я! Зайва вага - це "тривожний" сигнал дисфункцій організму, а також хвороб, що можуть завдати шкоди здоров'ю в майбутньому.

Як дізнатися потрібну кількість антицелюлітних масажів для досягнення кращої мети?


Кількість масажних процедур зазвичай може бути різною для кожного окремого реціпієнта! Для регулярної профілактики буде достатньо від 4-х до 8-ми структуруючих масажів. У запущених випадках може знадобитися від 12-ти до 32-х процедур. Здебільшого це залежить від молодості шкіри, метаболізму організму та шару підшкірно-жирових клітин.

При плануванні курсу масажних процедурнеобхідно враховувати загальний тонус стану здоров'я та особливості будови шкіри. Без сумніву, естетично красива (здорова) шкіра та струнке (здорове) тіло залежать від стану всіх шарів шкіри: епідермісу, дерми та гіподерми. Сумарно маса шкіри становить 17% від загальної маси тіла. Повне оновлення зовнішнього шару шкіри може відбуватися протягом від 28 днів (у людей більш молодих). Люди, в яких шкіра значно "постарішала", або ж за шкірою був поганий догляд, - відновлення може зайняти більше часу (від 60 діб загального часу, враховуючи надання послуг масажу двічі або тричі на тиждень).


Які особливості будови шкіри впливають на кількість масажних процедур:

 • Стан волокон колагену та еластину (наскільки шкіра еластична, пружна і як добре постачається кров до клітин).
 • Кількості жирових клітин у жировій дольці. У різних людей може бути різна кількість здорових або "нездорових" жирових клітин. Це впливає на товщину та "зовнішній" вигляд підшкірного жиру.
 • Регулярне постачання поживних речовин до клітин шкіри.
 • Природні процеси виведення токсинів із організму.

Кому потрібен структуруючий масаж?

Багаторічна практика масажу показала, що на масаж приходять люди з достатньо гарним станом здоров'я. Тож таким - непотрібно багато масажів, щоб отримати естетично гарне тіло. Однак людям з послабленим здоров'ям потрібно дуже багато енергії, щоб відновити функції здоров'я організму.

Масаж допомагає:

 • Очистити організм від токсинів та шлаків.
 • Легко перебудувати процеси метаболізму (люди з послабленим здоровєям витрачають багато енергії на метаболічні процеси організму).
 • Нормалізувати вагу тіла. Формувати рівномірний та естетично красивий шар підшкірного жиру.
 • Зробити шкіру здоровою та естетично красивою.

У деяких людей – спостерігаються нерівномірний шар підшкірного жиру в різних частинах тіла. Також, багато жінок незадоволені так званою "апельсиновою шкірою" (або просто надмірною, чи зайвою вагою тіла). Це тому, що жирові клітини "захворіли" і відбулося порушення їх функцій. Структуруючий масаж є частиною комплексного підходу до оздоровлення організму!

Техніки структуруючого масажу.

Досвідчені майстри навчаються технікам більше 4х років. Це тому що структуруючий масаж є сукупністю науково-обґрунтованих методів впливу на організм (вони мають приносити користь, а не шкоду). Масаж дозволяє "відремонтувати" тіло, і тоді ваше тіло стане здоровим, гарним та "щасливим". Зазвичай синці та гематоми бувають дуже рідко (у 2% людей). Також, досить часто, масаж не є болючим!

Але в цілому для кожного реципієнта визначається окремий набір лімфодренажних технік. Ці техніки усувають "застійні" явища організму, які можуть бути причиною целюліту, чи утворення "локального" жиру (стегна, живіт, бока, або плечі). Розминаючі техніки використовуються строго індивідуально, оскільки зазвичай викликають гіпертермію та гіперемію шкіри.

Комплексний підхід до процесу набуття стрункої фігури та гарної шкіри:

Для досягнення найбільшої користі від структуруючого масажу фахівці Swan Massage Studio рекомендують:

 • Якщо хочеться найкращого ефекту, - курс масажу добре поєднувати з курсом очищуючих процедур. Це допоможе додотково очистити організм від токсинів та шлаків. Таким чином отримувати масажі буде набагато легше та приємніше (краще опрацьовувати "проблемні зони застою лімфи").
 • Має бути регулярна щотижнева фізична активність. Це можуть бути різні аеробні тренування, ходьба, чи біг на свіжому повітрі та інше. Рекомендована кількість від 6 до 10 годин фізичної активності на тиждень. Найкраще для спалювання жиру буде поєднати силові та кардіо тренування в різні дні тижня (наприклад, тричі на тиждень виконувати силове тренування, а також двічі, або тричі на тиждень виконувати кардіо).
 • Треба відмовиттися цукру рафінаду. Також було б добре відмовитися від інших різновидів цукру. Вживання цукру критично заважає процесу оздоровлення жирових клітин та їх функцій.
 • Необхідно обмежити, або відмовитися від вживання різних стимуляторів. Стимулятори заважають природньому процесу функціонування гормональної системи. Уникати стимуляторів – значить уникати стресу!
 • Здорове харчування.